بسم الله الرحمن الرحیم

للباقی

من الغریب الی الحبیب
محضر شهید عزیز؛ شهید حبیب الله بهزادی
سلام علیکم بما صبرتم و نعم عقبی الدار

خدا را شاکرم که درین فضاهای غریب که غفلت ضمیمه دنیامان شده است، تو هستی و حاضری. تو هستی، سالروز شهادتت هست و این عهد سالانه هست که با تو صمیمانه چند خطی درد دل کنم.
حبیب جان! در حالی برایت این چند خط را می نویسم که دنیا در منحط ترین وضع خودش قرار گرفته است؛ یأس و ناامیدی و پوچی و افسردگی و ترس، وجه مشترک غالب آدم های دنیا شده است؛ بلاها یکی پس از دیگری سرزمین ها را فرا می گیرد؛ ظلم و تعدی و تجاوز و غارت، مردم دنیا را به ستوه آورده است؛ ظالمان و مستکبران در مقیاس های کوچک و بزرگ، بی محابا در این صحرای برهوت ترک تازی می کنند؛ ایمان ها سست و شکننده شده است؛ عقل ها به رقابت ها و نزاع های پوچ سرگرم اند؛ عشق ها، بی معنا و زودگذر و مقطعی شده است. این حال و روز دنیای ما است... .
حبیب جان! شهادت می دهم آن مسیری که تو برایش جان دادی، امروز متعالی تر شده است؛ شهادت می دهم انقلاب، قدرت مندتر شده است؛ شهادت می دهم که با خون پاک تو، لاله های بسیاری روئیده است.
اما از طرفی شهادت می دهم که انقلابیون واقعی، عددشان کم است؛ راهشان سخت است و فتنه ها بسیار.
حبیب جان! خدا اراده کرده است سرنوشت عالم را به دست همین اقلیت مومن و مجاهد قرار دهد و تو می دانی که چه قدر به آن عصر موعود نزدیک شده ایم... .
حبیب عزیز! تو می دانی که در قلب من چه می گذرد و می دانی که چه خسران بزرگی ست که در موعد محقق شدن وعده های الهی که آرزوی صالحان و خوبان در طول تاریخ بوده ست، جا بمانم و یا حقیرتر از آن باشم که مرا لایق سهیم شدن بدانند! ... .
حبیب عزیز! خوشا به حالت که خدا تو را برگزید. به همین حال خوشت قسم که برای ما دعا کن؛ برای همه مردم دنیا؛ برای همه مجاهدان صادق؛ برای صاحب مان ... .
در اولین دیدارت با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) سلام ما را برسان.
ارادتمندت
محمد بهزادی(طاهری)
۱۳۹۸/۱۲/۱۲


للحق

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


رندان خاموش
درباره وبلاگ


للباقی

اصلِ قصه من با تو با "إسمع و إفهم" تازه شروع می شود ... .

ر.خ

للحق

مدیر وبلاگ : محمد طاهری
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic